Domo sukurta dirbtinės žolės golfo sistema išsiskiria savo unikalia pluošto sudėtimi ir gamybos technologija. Šią sistemą galima naudoti tiek lauke, tiek ir viduje, galima išgauti įvairius sudėtingumo lygmenis: patenkinti tiek profesionalo, tiek ir mėgėjo poreikius. Domo golfo dangos – itin aukštos kokybės produktai, pasižymintys aukšto lygio atsparumu dėvėjimuisi, natūralia išvaizda, savo dinamika, lankstumu; tai garantuojamo ilgaamžiškumo produktas.

Lyginantu su natūralia žole, dirbtinės žolės aikštynai įgauna keletą privalumų, pavyzdžiui, priežiūros aspektai, žaidimo galimybės iš karto po lietaus, techninės žaidimo galimybės. Natūralios vejos priežiūra yra brangi, bet to natūrali veja dažnai nukenčia dėl intensyvaus naudojimo bei vandens. Dirbtinė žolė leidžia išvengti visų šių problemų ir golfo aikštynas gali būti eksploatuojamas beveik ištisus metus.  Ieškodami tinkamo varianto, Domo technologai sukūrė kelių skirtingų pluoštų kombinaciją, kuri užtikrina unikalią Domo golfo sistemos kokybę. Visos savybės išlaikomos visą produkto gyvavimo laikotarpį. Domo golfo sustemą sudaro skirtingi dirbtinės žolės tipai, skirti skirtingoms golfo aiktšyno dalims.

foto

Green zona – tai zona, kur randame duobelę ir vėliavėlę. Ji gali skirtis tiek savo forma, tiek ir dydžiu, tačiau dažniausiai išlieka ovali ar pailgos formos. Gali būti Fairway zonos lygmenyje, gali būti lygi, gali turėti nuolydį ar būti išlenktos formos. Neužpildyto  dirbtinės žolės pluošto aukštis gali būti iki  4 mm. Šiai zonai Domo siūlo DOMO PARKLAND TST kolekciją. Ši kolekcija pasižymi puikiai kontroliuojamu greičiu. Testuojant šią dangą, buvo analizuojamos kamuoliuko riedėjimo trajektorijos. Išvadose nustatyta, kad kamuoliukas netikėtai nekeičia savo trajektorijos, nekeičia ir riedėjimo greičio.  Šioje zonoje svarbios ir smūgio absorbcijos savybės. Tinkamą kamuoliuko kritimo smūgio sugeriamumą užtikrina trys aspektai: tinkamai paruošti sistemos pragrindai, Domo Parkland danga ir užpildo medžiaga bei jos kiekis.

aaaaaaaaaaaaaaaaa

Tee zona – tai aikštyno pradžia. Zona, iš kurios mušamas kamuoliukas. Šioje zonoja naudojama kitokio tipo dirbtinė žolė. Neužplidytos žolės ilgis 9-10  mm.

Fairway zona – nusileidimo zona, antras smūgis. Neužplidytos žolės ilgis 10-13 mm.

Rough zona. Šioje zonoje natūralios vejos atveju žolė būna aukštesnė, stambesnė, natūraliai auganti. Neužplidytos žolės aukštis 10-20 mm ar daugiau.

Fringe zona. Šioje zonoje žolė būna aukštesnė nei Green zonoje, bet žemesnė nei Rough zonoje. Kartais vietoje Fringe zonos naudojama Collar zona, čia žolė gali buti aukštensė, t.y. iki 40 mm, tuo tarpu Fringe – iki 12 mm.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa