ŽOLĖS RIEDULIO GALIMYBĖS SU DIRBTINE ŽOLE

Jau nuo 1976 metų Olimpinių žaidynių žolės riedulio ant dirbtinės žolės populiarumas pradėjo sparčiai augti. Riedulio pasaulyje buvo suvokta, kad dirbtinė žolė suteikia daugybę privalumų.

DOMO asortimente yra trys skirtingos dirbtinės žolės, skirtos žolės rieduliui, sistemos.

caDalinai smėliu pildytas aikštynas, kuriam reikalinga laistymo sistema. Ši danga išsiskiria savo tankiu ir specifiniu tekstūriniu pluoštu. Šios savybės užtikrina tinkamą kamuoliuko riedėjimą ir atšokimą, todėl sudaromos idealios sąlygos  techniškam žaidimui. Pati danga yra ypatingai lygi, pagaminta iš fibriliuoto polietileno pluošto. Tolygų kamuoliuko riedėjimą ir atšokimą garantuoja keturi faktoriai:

              • Didelio tankio dirbtinės žolės paviršius
              • Stiprus pluoštas
              • Specifikšas tekstūrinis pluoštas
              • Daugiakryptis pluoštas

Sistema tik dalinai užpildoma smėliu, todėl palengvinamas kamuoliuko riedėjimas ir taip skatinamas techniškesnis žaidimas. Be to, ši sistema pasižymi ir žaidimo komfortu, nes pluoštas gana lankstus. Žolės riedulio sistemai rekomenduojama naudoti elastinį sluoksnį, kuris sugertų smūgius, tokiu būdu mažiau apkraunami sportininkų sąnariai bei raiščiai.

Smėliu pildoma žolės riedulio sistema skiriasi savo atvira struktūra, žolės paviršius mažiau tankus. Pati sistema labai atspari dėvėjimuisi bei labai stabili. Šias aikšteles galima pavadinti multifunkcinėmis, todėl jos labai tinka mokykloms ir savivaldybėms. Žemas kainos lygis šią sistemą paverčia dar patrauklesne.

caaaaDOMO sukūrė išskirtinę kolekciją žolės reiduliui – DOMO Olympics. Šioje sistemoje nenaudojamas smėlio užpildas. Tai uždaro paviršiaus sistema, pluoštas pagamintas iš polietileno, kuris turi specfinę fibriliuotą struktūrą, paviršius išsiskiria savo ypatingu tankiu. Šis ypatingai aukštos kokybės produktas užtikrina minimalią kamuoliuko riedėjimo paklaidą ir puikiai kontroliuojamą kamuoliuko atšokimą. Toks aikštynas yra pilnai sudrėkinamas ir todėl tampa ypatingai „greitu“ paviršiumi. „Greitas“ aikštynas skatina profesionalų ir technišką žaidimą.

Šiai kolekcijai FIH suteikė Pasaulinį sertifikatą, kuris leidžia sistemą naudoti tarptautinio lygio varžyboms bei Olimpinėms varžyboms.

Išskirtiniai sistemos bruožai:
Maksimalus paviršiaus tankis
Stiprus pluoštas
Specifikšas tekstūrinis pluoštas
Daugiakryptis pluoštas

caaaaaaaaaaacaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Lankstus pluoštas taip pat užtikrina sportininkų saugumą bei sumažina nudegimų ruziką. Vanduo ne tik atvėsina, bet ir sumažina abrazyvinį efektą. Šioje sistemoje visuomet naudojamas elastinis sluoksnis, tokiu būdu mažiau apkraunami sportininkų sąnariai bei raiščiai.

DOMO PRISTATO NAUJAS GALIMYBES:

SLIDINĖJIMO KONCEPCIJA – BE SNIEGO

domo2

Domo slidininėjimo koncepcija – tai keleto sluoksnių konstrukcija, puikiai atitinkanti  slidinėjimo reikalavimus: greitį, paviršiaus sukibimą, komfortą ir saugumą. Puikus greitis tiesąja, puikus sukibimas posūkiuose, galimybė pilnai kontroliuoti slydimą, bet tuo pačiu ir patogumas pradedantiesiems. Svarbūs aspektai – smūgio sugeriamumo savybė, apsauga nuo odos nubrėžimo, paviršius be duobių bei pavojingų nelygumų. Domo slidinėjimo koncepcija patogi tuo, kad galima sukurti ir specialaus dizaino  modulį, norimos formos tramplinus. Paviršiaus danga visais metų laikais išlieka balta, primenanti natūralų sniegą. Didžiausias privalumas – eksploatacija visais metų laikais, ignoruojamas sezoniškumo faktorius. Tuo tarpu slidinėjimo trasose po stogu Domo slidinėjimo koncepcija įgauna dar didesnį privalumą – nereikalauja didelių energetinių sąnaudų, ko reikalauja dirbtinis sniegas.domo3